Gdy zaczynałam uczyć się szycia, nie miałam obok siebie nikogo, kto mógłby mnie poprowadzić.

Popełniłam wtedy wiele błędów, które kosztowały mnie zarówno czas jak i pieniądze. Na rzeczy których nigdy nie użyłam lub mogłabym sobie odpuścić wydałam co najmniej 3000 (trzy tysiące) złotych.

Do tego zmarnowałam mnóstwo czasu, szukając sprzętu na oślep. Łącznie spędziłam na tym pewnie około 200 godzin czyli pełny miesiąc pracy etatowej! A mogłam ten czas przeznaczyć na szycie…

Później było trochę lepiej. Ciągle się uczyłam, ale nie mając pełnej wiedzy, jak coś uszyć poprawnie, często marnowałam materiały albo kupowałam dodatki, których nigdy nie wykorzystałam. Przeznaczałam na szycie kolejne tysiące złotych. I nie każda złotówka była dobrze wykorzystana.

Do tej pory mam w szafie skład materiałów, które kupiłam w tych pierwszych latach, a później nie chciałam ich zużywać. To były utopione pieniądze, a teraz dodatkowo zajmują miejsce, bo szkoda mi się ich pozbyć.

Na bazie swoich doświadczeń i zdobywanej latami wiedzy przygotowałam e-booka, który poprowadzi Cię przez naukę szycia od zera do skończonego pierwszego projektu.

Jeśli czujesz, że to może być coś dla Ciebie – wypełnij formularz i otrzymaj darmowy fragment na maila.

Zawartość całego pakietu Jak zacząć szyć?

  1. Jak zacząć szyć? 24 błędy, których możesz uniknąć – kurs w postaci e-booka.
  2. Karta pracy z e-bookiem.
  3. Karta pomiaru.
  4. Dostęp do webinaru uzupełniającego treść e-booka (Q&A)

Co zawiera darmowy fragment

  • 3 z 48 ćwiczeń,
  • 2 z 10 stron kart pracy,
  • 5 z 80 pytań (nie licząc pytania z legendy),
  • 3 z 24 błędów,
  • 26 z ponad 200 stron!

Wypełnij formularz i otrzymaj darmowy fragment

Jeśli nie chcesz się zapisywać do newslettera napisz do mnie na adres: katarzyna [malpa] andres.pl, a prześlę Ci te materiały w odpowiedzi.

Po zapisie otrzymasz także linki do nagrania webinaru Jak zacząć szyć?