Bezpłatny e-book dla szyjących.

Wypełnij formularz aby otrzymać link do e-booka

Ładne wykończenia bez overlocka – co tu znajdziesz?

  • zwięzła forma, dzięki której nie tracisz czasu,
  • rysunki, które pozwolą Ci zrozumieć opis szycia,
  • ponad 20 stron łatwo podanych informacji,
  • moje triki i wskazówki, aby ustrzec Cię przed błędami,
  • bezpłatnie!

Metody i techniki

  • Jak estetycznie wykończyć ubranie, jeśli nie masz dostępu do overlocka albo nie chcesz go używać?
  • Jak ładnie wykończyć szwy przy użyciu zwykłej maszyny do szycia lub bez niej?
  • Instrukcje wykonania z czytelnymi grafikami.

Wskazówki

Po latach praktyki wypracowałam triki, które Ci przekażę. Powiem jak możesz coś zrobić inaczej i wskażę na co zwrócić uwagę, żeby ominąć pułapki.

Wady i zalety

Przy każdej z metod znajdziesz jej wady i zalety. Podpowiem kiedy jej użyć, a kiedy unikać.

Jak to działa?

Zapisując się po e-booka, zapisujesz się też do mojego newslettera. W każdej chwili możesz się wypisać, ale mam nadzieję, że tego nie zrobisz! W mailach przesyłam wskazówki krawieckie i wiedzę, a po kilku mailach poproszę Cię o wskazanie swojego poziomu, aby te wiadomości były bardziej dopasowane do Twoich potrzeb. Czasem promuję produkty, ale dbam też o merytorykę 🙂

Jeśli chcesz mieć tego e-booka bez zapisywania się na newsletter, skontaktuj się ze mną przez formularz kontaktowy, a powiem Ci jak inaczej możesz go zdobyć.

Kim jestem?

Nazywam się Katarzyna Andres. Szyję od 2010 roku a także uczę szycia (gdy tworzę tę stronę, to już niemal 15 lat). Próbowałam różnych rzeczy zanim dotarłam do krawiectwa historycznego i męskiego. Spodobało mi się to, więc przy tym się zatrzymałam.

Od zawsze podobały mi się ubrania, których nie mogłam dostać w sklepach z prostego powodu: nie było ich. Mogłam korzystać z usług krawcowej jednak za czasów studenckich nie dysponowałam odpowiednimi finansami. Zdecydowałam się na samodzielne szycie swoich ubrań. Większość z nich uszyłam z własnych wykrojów.

Chcę przekazać Ci wiedzę, którą sama posiadam. Choć sama szyję głównie odzież historyczną, Ty nie musisz. Pokażę Ci, które techniki warto znać oraz jak je zastosować we współczesnych eleganckich ubraniach, aby prezentowały się jak najlepiej.