Webinar dla początkujących i średniozaawansowanych.

Najpierw pokażę Ci podstawy pracy z wykrojami, a później przejdę do zagadnień związanych z modyfikacją gotowych wykrojów pod kątem swoich wymiarów. Na koniec dam kilka wskazówek, jak rozpocząć pracę z własnymi konstrukcjami.

  • Skąd brać wykroje krawieckie?
  • Jak dobrać wykrój do efektu końcowego?
  • Co robić po kolei, gdy już masz wykrój?
  • Jak wybrać rozmiar?
  • Co robić, gdy jesteś pomiędzy rozmiarami?
  • A co jeśli łączysz górę i dół z różnych rozmiarów?
  • Jak wprowadzać modyfikacje w wykrojach krawieckich?
  • Jak rozpocząć pracę z własnymi wykrojami?

Z tego webinaru wyjdziesz z wiedzą, jak poradzić sobie z wykrojem i jak wprowadzać w nim zmiany takie, jakich potrzebujesz.

Nawet tuż po obejrzeniu możesz rozpocząć pracę nad swoim projektem, bo będziesz wiedzieć co robić 🙂

Webinar: Jak pracować z wykrojami?

Ten webinar już się odbył. Powtórka jest już dostępna w sklepie: powtórka webinaru Jak pracować z wykrojami?

Wszystkie powtórki obrabiam! To znaczy, że usuwam z nich powitania i nieistotne rozmowy – dostajesz samą esencję i dzięki temu oszczędzasz czas!

Pomogę Ci ogarnąć wykroje

Od zawsze podobały mi się ubrania, których nie mogłam dostać w sklepach z prostego powodu: nie było ich. Mogłam korzystać z usług krawcowej jednak za czasów studenckich nie dysponowałam odpowiednio dużymi finansami. Dlatego w końcu zdecydowałam się na samodzielne szycie swoich ubrań.

Kim jestem?

Nazywam się Katarzyna Andres. Szyję od 2010 roku (w chwili, w której to piszę to już ponad 12 lat) a także uczę szycia. Próbowałam różnych rzeczy zanim dotarłam do krawiectwa historycznego i męskiego. Spodobało mi się to, więc przy tym się zatrzymałam. Niemal od początku robiłam własne wykroje, bo tego co chciałam nie było w sklepach. Nie było też na te rzeczy gotowych form.

Chcę przekazać Ci wiedzę, którą sama posiadam. Choć sama szyję głównie odzież historyczną, Ty nie musisz. Pokażę Ci, które techniki warto znać oraz jak je zastosować we współczesnych eleganckich ubraniach, aby prezentowały się jak najlepiej.

PS: Jeśli interesują Cię inne moje webinary i kursy (również bezpłatne), zapisz się do krawieckiego newslettera przez ten link lub podczas składania zamówienia.