Moda męska to temat często pomijany na tle mody damskiej. A przecież mężczyźni od wieków też musieli się w coś ubierać! Dlatego w podcaście “Męska strona mody” będę mówiła przede wszystkim o modzie męskiej.
Ale nie tylko. Moda męska jest dla mnie odzwierciedleniem tego wszystkiego, co w historii mody oraz modzie współczesnej jest niewidoczne.
Znajdziesz więc tutaj postacie historyczne, inspirujące z punktu widzenia mody. Znajdziesz tematy zwykłe, codzienne, ale i te kontrowersyjne lub niespodziewane.
Opowiem o zapomnianych aspektach mody i historii ubioru.

Większość odcinków będę nagrywała sama, ale do udziału w niektórych zaproszę dla Was interesujących gości.

Tutaj znajdziesz wszystkie odcinki lub ich podsumowania w postaci tekstu: BLOG.

Możesz też zapisać się do newslettera, by nie umknął Ci żaden odcinek: NEWSLETTER.

Opis, jak dokonać subskrybcji, znajdziesz poniżej. Subskrybcja podcastu oznacza, że będziesz automatycznie otrzymywać powiadomienia o dodawanych odcinkach. Możesz ustawić subskrybcję na koputerze, tablecie lub telefonie. Poniżej znajdziesz informacje jak możesz to zrobić.

Męska strona mody
Męska strona mody
Katarzyna Andres

Moda męska i jej historia. Bo przecież mężczyźni od wieków też musieli się w coś ubierać! Dlatego w tym podcaście będę mówiła przede wszystkim o modzie męskiej. Ale nie tylko. Moda męska jest dla mnie odzwierciedleniem tego wszystkiego, co w historii mody oraz modzie współczesnej . Znajdziesz więc tutaj postacie historyczne, inspirujące z punktu widzenia mody. Opowiem także o innych, zapomnianych, aspektach mody i historii ubioru. Większość odcinków będę nagrywała sama, ale do udziału w niektórych zaproszę dla Was interesujących gości. Tutaj znajdziesz wszystkie odcinki lub ich podsumowania w postaci tekstu: <a href="http://www.andres.pl/blog/">http://www.andres.pl/blog/</a>. Możesz też zapisać się do newslettera, by nie umknął Ci żaden odcinek: <a href="http://www.andres.pl/newsletter/">http://www.andres.pl/newsletter/</a>.

Subskrybcja przez e-mail

Klikając przycisk: “by Email” subskrybujesz się tylko na podcast. Operatorem subskrybcji w tym przypadku jest Blubrry.com – zapoznaj się z ich polityką prywatności.

Dołącz do newslettera strony andres.pl, aby otrzymywać informacje o wszystkich nowościach, a nie tylko o nowych odcinkach.

Android oraz Amazon Fire

Aby zasubskrybować użyj przycisku powyżej: “Subscribe on Android”

Mac i Windows

Aby zasubskrybować użyj przycisku powyżej: “Subscribe on Apple Podcasts”

iOS (iPhone, iPad i iPod)

Aby zasubskrybować użyj przycisku powyżej: “Subscribe on Apple Podcasts”

Aplikacja do podcastów

Skopiuj adres podcastu: https://www.andres.pl/feed/podcast/ i wklej go w aplikacji.

Możesz też wyszukać kanał po nazwie, wpisując: “męska strona mody”.

Dodaj podcast do zakładek

Aby dodać stronę podcastu do zakładek w swojej przeglądarce internetowej użyj skrótu klawiszowego “Ctrl”+”D” (Windows) “Command” + “D” (Mac). Kolejne odcinki podcastu pojawiają się tutaj: https://www.andres.pl/blog/ wraz z pełnym tekstem lub podsumowaniem. Na końcu każdego wpisu blogowego znajdziesz odtwarzacz którego możesz użyć do wysłuchania odcinka.